Nie tylko niedzielnych graczy zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Radzyminie do zapoznania się z asortymentem marki KRUX, który przebojem zdobywa rynek nie tylko gamingowy.

Krux LEDA, to pierwsza z nowości – wyjątkowa obudowa PC, która doskonale sprawdzi się nie tylko ze sprzętem dla graczy. Przestronne wnętrze pomieści niemalże każdy podzespół, a fabryczna wentylacja poradzi sobie z panującą wewnątrz temperaturą. Obudowa LEDA posiada gamingowy design,  który można zmienić chociażby przez montaż dodatkowych, podświetlanych wentylatorów. Przeźroczysty boczny panel ładnie eksponuje zamontowane komponenty. Maksymalna długość karty graficznej, mieszczącej się w tej obudowie to 37 i pół centymetra, maksymalna wysokość chłodzenia procesora to 16 i pół centymetra. W standardzie znajdują się cztery podświetlane wentylatory, a dodatkowo można zamontować jeszcze dwa. Krux LEDA udowadnia, że dobra, praktyczna i ładna obudowa nie musi być droga.

Krux Meteor to mechaniczna klawiatura przewodowa z podświetleniem LED. Jest to typowa konstrukcja przeznaczona do intensywnych rozgrywek, zamontowane przełączniki z wyraźnym skokiem zapewniają żywotność nawet 50 milionów kliknięć.  Podświetlenie LED może być zmieniane – producent oferuje 14 głównych trybów, dodatkowo jasność nie jest ustawiona na sztywno, także może być modyfikowana. Krux Meteor to klawiatura, która może przechylić szalę zwycięstwa w Twoją stronę.

Krux Beam to z kolei niedroga mysz gamingowa z funkcją zaprogramowania osobistych makr. Precyzyjny sensor Pixart PMW 3360 dysponuje rozdzielczością 12 000 DPI w połączeniu z próbkowaniem 1kHZ nie daje szans opóźnieniom. Szczegółowe dostosowanie ustawień gryzonia do swoich potrzeb uzyskasz dzięki fabrycznemu oprogramowaniu.

Krux udowadnia, że nie potrzeba worka złota na dobry sprzęt, zresztą sprawdź sam, odwiedzając nas w Radzyminie.