Nie działa laptop?

Komputer wolno pracuje?

Nie otwierają się strony internetowe?

W naszym serwisie rozwiązujemy takie problemy!

Zakres usług związanych z oprogramowaniem rozpoczyna się od podstawowej instalacji systemu operacyjnego, poprzez sterowniki do wszystkich urządzeń, na programach użytkowych kończąc.

Uszkodzenia mechaniczne oraz elektroniczne sprzętu – wymiana dysku, modułu pamięci – to podstawowe czynności, przy których ingeruje się we wnętrze laptopa czy komputera stacjonarnego. Wymienimy także uszkodzoną matrycę w Twoim notebooku, wyczyścimy napęd optyczny, który przestał odczytywać płyty.

Naprawy specjalistyczne typu: wymiana układu graficznego laptopa, wymiana mostu północnego, chipsetu płyty głównej – także nie stanowią dla nas najmniejszego problemu. Serwis komputerowy IT-Logic zaopatrzony jest w odpowiednie maszyny, narzędzia i przede wszystkim wykwalifikowanego oraz kompetentnego serwisanta.

Naprawy oprogramowania typu “odwirusowanie” – w dobie zagrożeń znajdujących się w sieci, czyhają na użytkowników już nie tylko korzystających z podejrzanych serwisów, ale w postaci programów obiecujących poprawę szybkości działania systemu, czy pozornie ulepszających przeglądarkę internetową – stają się coraz popularniejsze.

Dla przezornych – zawsze polecamy zakup komercyjnego oprogramowania zabezpieczającego, lub instalację chociażby jednego z darmowych rozwiązań. Nic nie zastąpi jednak zdrowego rozsądku.

product-03

Serdecznie polecamy nasze usługi

Ich jakość potwierdza szerokie grono stałych klientów, co jednak nie zwalnia nas ze starania o jego stałe powiększanie