Właściwe i sprawne działanie Twojej firmy

Jeden ekosystem wiele rozwiązań

Nowoczesność i ciągły rozwój

Asseco WAPRO to marka z ugruntowaną pozycją na polskim rynku. Od 25 lat oprogramowanie jest stale rozwijane o nowe programy oraz funkcje nadążające za obecnymi trendami jak również zmianami prawnymi. Obecnie jest to dopasowany do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw kompletny ekosystem, który zapewni Twojej firmie konkurencyjność i efektywność działania.

WAPRO ERP to…

  • Wysoka jakość relacji z klientami
  • Wygodne i sprawne kontakty zewnętrzne
  • Ład, porządek oraz automatyzacja pracy
  • Pomoc w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych
  • Optymalne wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa
  • Obniżenie kosztów zarządzania dzięki automatyzacji pracy
  • Możliwość precyzyjnego planowania i bieżącej kontroli stanu finansów firmy
  • Wyższa jakość obsługi klienta
  • Pomoc dla początkującego biznesmena
  • Dostęp do nowoczesnych technologii mobilnych

Wybór programu i jego rozbudowa

Oprogramowanie WAPRO ERP sprzedawane jest w pakietach zawierających dopasowane oprogramowanie do potrzeb zależnych od wielkości firmy. Zaczynając od WAPRO START, czyli od podstawowego i najtańszego wariantu zawierającego WAPRO Mag, WAPRO Fakturka, WAPRO Aukcje, WAPRO Kaper, w momencie rozwoju firmy, w każdej chwili można zakupić wariant BIZNES lub jeszcze wyższy PRESTIŻ zapewniający programy do księgowości – WAPRO Fakir, do analizy – WAPRO Analizy, czy do zarządzania kadrami i płacami – WAPRO Gang. Jedną z zalet ekosystemu Asseco WAPRO jest właśnie jego elastyczność.

Oferta produktowa programów WAPRO

WAPRO Mag Przeznaczony dla firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Pozwala na wystawianie i rejestrację dokumentów magazynowych, sprzedaży i zakupu oraz szybką sprzedaż detaliczną
WAPRO FakturkaProsty system sprzedaży dla firm nie prowadzących gospodarki magazynowej. Pozwala na wystawianie podstawowych dokumentów (faktury, paragony, przelewy bankowe)
WAPRO Kaper Umożliwia prowadzenie dokumentacji księgowej i rozliczanie podatków. Rozwiązanie dla firm prowadzących księgowość w formie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu od przychodów
WAPRO Fakir Program do prowadzenia księgowości – umożliwiający m.in. dekretację i księgowanie dokumentów, ewidencję VAT oraz rozrachunków, a także tworzenie zestawień, analiz i wydruków.
WAPRO Best Przeznaczony do prowadzenia ewidencji majątku trwałego i wartości niematerialnych i prawnych, obsługi inwestycji oraz automatycznego naliczania odpisów amortyzacyjnych.
WAPRO Gang System przeznaczony do prowadzenia ewidencji kadrowej, naliczania wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczenia społecznego oraz związanych z tym rozliczeń z Urzędami Skarbowymi i ZUS.
WAPRO Analizy Umożliwia tworzenie zaawansowanych, wielowymiarowych analiz danych zgromadzonych w bazach systemu Asseco WAPRO, dostarczając informacji wspierających zarządzanie firmą.
WAPRO JPK Umożliwia przygotowywania i przesyłanie Jednolitego Pliku Kontrolnego z systemu Asseco WAPRO. Bezpłatna aplikacja wymagająca zainstalowania aktualnej wersji WAPRO Mag, WAPRO Fakir lub WAPRO Kaper.
WAPRO Mobile Program na urządzenia mobilne z systemem Android, Windows oraz Windows Mobile wspierający preselling i vanselling.
WAPRO iBusiness Aplikacja na personalne urządzenia z systemem iOS (iPad, iPhone) lub Android pozwala na podgląd aktualnych danych finansowych i podejmowanie lepszych decyzji biznesowych.
WAPRO Aukcje Przeznaczony dla firm sprzedających towary i produkty przez aukcje Allegro. Wspomaga proces sprzedaży na Allegro i obsługę posprzedażową w WAPRO Mag.
WAPRO B2C Platforma usługowa e-commerce (handlu internetowego) umożliwiająca szybkie uruchamianie i łatwe prowadzenie sklepów internetowych, integrowalna z systemem WAPRO Mag.
WAPRO B2B Nowoczesna platforma usługowa dla handlu internetowego prowadzonego pomiędzy firmami (business to business – B2B) w pełni zintegrowana z systemem WAPRO Mag.

Zainteresował Cię ten system?

Chętnie odpowiemy na więcej pytań.