Zastanawiałeś się kiedyś ile czasu bezpowrotnie znika Ci każdego dnia? Czas który mógłbyś zainwestować, wykorzystać na rozrywkę na którą ciągle nie masz czasu?

„Czas jest tym, czego potrzebujemy najbardziej, ale wykorzystujemy najgorzej.”William Penn

A ile czasu znika Twojej firmie? Ile mógłbyś zyskać gdyby czas poświęcony na obsługę każdego klienta skrócić o 20-30 sekund? Zaraz to policzymy.

Ostatnią rzeczą nad którą się zastanów, ile czasu a przede wszystkim nerwów, tracisz na walkę ze swoim komputerem. Na to każdego dnia tracimy ogromne ilości czasu. Komputer który długo się uruchamia? 20 minut tygodniowo. Wolno działające programy? 20 minut DZIENNIE. Usterki, zacięcia, niezapisane bezpowrotnie utracone dane? Nie sposób zmierzyć ile czasu w roku nam to zajmuje.

Zostań ze mną, myślę że dam radę Ci pomóc.

Zastanów się ile czasu spędziłeś w zeszłym roku w urzędach? Samorząd, ZUS, Urząd Skarbowy, wszystkie formalności które musisz załatwiać prowadząc własną firmę. Co powiesz na to żebyś 70% spraw mógł załatwić w domu lub w swojej firmie, korzystając tylko z komputera? Wystarczy że wyrobisz swój własny indywidualny podpis elektroniczny, chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń 501 553 118.

Nie trać czasu i nerwów w urzędach, załatw wszystko z domu i wypoczywaj.

Ile transakcji jest dokonywanych w Twojej firmie dziennie? 30? 50? 100? 500? Ilu pracowników potrzebujesz żeby ich obsłużyć? A gdybyś zamiast zwiększać ilość kas i pracowników zmniejszył czas dokonywania transakcji?

Spójrz:

10 sekund zysku na integracji terminala z kasą? Często będzie to nawet 30-40 sekund zysku na transakcji

Integracja terminala płatności kartą z kasą fiskalną pozwala na znaczne przyśpieszanie finalizowania transakcji- Nawet o 40%, pozwala to również wyeliminować błędy. Kliknij Tutaj poznaj naszą ofertę, zaoszczędź czas i pieniądze. Jeśli chcesz zadzwoń do nas ( 501 553 118 ) po szybką i darmową konsultacje.

Pozbądź się problemów, drukarka która nie chce działać, aktualizacje komputera i wiele innych. Two wszystko zrobimy za Ciebie.

Zajmujemy się tym, a także wszystkim innym z czym Twoja firma może mieć problem informatyczny.

Mam nadzieję że Ci pomogłem, jeśli masz jakieś pytania zadzwoń do nas: 501 553 118